Hakkımızda

Erba Mühendislik ve Makina | Vibra Motor


1990 yılında yüzey işlem makinaları üretimine başlayan ERBA MAKİNA, ilk ürettiği yüzey işlem makinasında kullanılan vibrasyon moturu dahil tüm motorlarını kendisi üretmiştir.

Uzun yıllar boyunca sadece kendi makinaları için motor üretimi yapan ERBA MAKİNA ‘ nın; yurtdışında 75 ülkede ve yurtiçinde toplam 10.000 ‘ in üzerindeki makinalarında vibrasyon motorları başarı ile çalışmaktadır.

ERBA MAKİNA; makinalarının ve dolayısıyla vibrasyon motorlarının yakaladığı başarı ile, Yüzey İşlem sektöründe Türkiyede ve Dünyada kalitesi ile tanınan bir marka olmuştur. Bu başarının getirdiği talebe kayıtsız kalamayan firmamız, uzun yıllardır Yüzey İşlem sektörü dışındaki firmalara ERBA markası ile vibrasyon motoru satışı gerçekleştirmektedir.

ERBA MAKİNA; taleplerin her geçen gün artması üzerine, VİBRA MOTOR markası altında yeni bir oluşum ile vibrasyon motoru üretme ve piyasaya sunma kararı almıştır.

Bundan sonra daha fazla ürün çeşidi, yüksek kalite, rekabetçi fiyat, stoktan teslim ile yurtiçi ve yurtdışında siz müşterilerimize cevap vereceğiz.